Menu
Alışveriş sepeti

İletişim/yardım

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüz hazırlanır, faturası düzenlenir ve ardından kargo firmasına teslim edilir. Stok durumu "Ön sipariş" şeklinde olan ürünler stoklarımıza girer girmez paketlenir, faturanız düzenlenir ve kargo firmasına teslim edilir. Süreci “Hesabım – Siparişlerim” menüsünden takip edebilirsiniz.

Çıkış tarihinden önce satışa sunulan ürünü, piyasaya çıkış tarihinden önce satın aldığınızda ön sipariş vermiş olursunuz. Ürünü ön siparişle satın almanın, ürüne ve kategoriye göre bazı avantajları olabilir:

Bu durumdaki ürün için ürün açıklaması bölümünde tahmini kargoya verilebileceği tarih belirtilmektedir.

Ön siparişle satın aldığınız için piyasaya çıkış tarihinde oluşacak fiyat farklılıklarından etkilenmezsiniz.
Ön siparişle satın aldığınızda ürününüz rezerve edildiği için talep yoğunluğunda oluşabilecek stok yetersizliğiyle karşı karşıya kalmazsınız.
Herkesten önce satın alma işlemi yaptığınız için piyasaya çıktığında hazırlık ve kargo işlemleri daha hızlı yapılacağından ürüne daha erken sahip olursunuz.

Siparişiniz onaylandıktan sonra hazırlanır, faturası düzenlenir ve ardından kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat süresine göre değişkenlik gösterebilir. Genelde 1-2 iş günü içerisinde siparişinizi teslim alırsınız.

Teslimat hakkında detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasından alabilirsiniz.

Tuccar.com.tr’den satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Tuccar.com.tr’ye başvurarak, iade koşulları dahilinde iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir.

İade sürecini başlatmak için buradaki form aracılığıyla bizi bilgilendiriniz.

Ürün bize ulaştıktan sonra incelenecek ve uygun bulunması durumunda iadesi onaylanacaktır.

Sipariş oluşturulduktan sonra fatura/teslimat adresi bilgilerinde değişiklik yapılamaz. Siparişlerinizle ilgili detayları “Hesabım – Siparişlerim” menüsünden inceleyebilirsiniz.

Eğer “İşleme Alındı” statüsündeyse siparişinizi iptal edip fatura/teslimat adresi bilgilerinizi güncelleyerek yeniden sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişiniz “Kargoya verildi” statüsündeyse sipariş iptal edilemez.

Almak istediğiniz ürünü, ürün sayfasında bulunan "Sepete at" butonunu kullanarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Ancak ürün stoklarla sınırlıysa sistem belli adedin üstünü sepete eklemenize izin vermeyebilir. Seçenekli bir ürünse ürün sayfasında bulunan renk/ölçü/tarz gibi bir seçenek işaretlemeniz gerekebilir. Farklı bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Tuccar.com.tr'den üye olarak sipariş verebileceğiniz gibi üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Üye olmak için sayfalarımızın üst kısmında bulunan “Kayıtlı müşterimiz olun” butonuna tıklamanız yeterli.

Üye olmadan alışveriş yapmayı tercih ederseniz, siparişinizi takip edebilmeniz için, sipariş onay sayfasında bulunan ilgili bölüme e-posta adresinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra sipariş oluşturacaksanız;

Beğendiğiniz ürünü "Sepete at" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyin.
Ürünlerinizi seçtikten sonra “Kasaya git” butonuna tıkladığınızda teslimat/fatura bilgilerinizi girebileceğiniz ekrana gelirsiniz. 

Burada üyelik tipini işaretleyerek kolayca siparişinizi sonlandırabilir/onaylayabilirsiniz.
Açılan yeni sayfada sistem tarafından size verilen sipariş numarasını göreceksiniz. Siparişinizin takibini size gönderilen e-posta içerisinde bulunan linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Tuccar.com.tr bu sayfada belirtilen adreste kuruludur, ofisimizden/depomuzdan satış/elden teslimat yoktur. Teslimatlar, ürün gönderimi, değişim, iadeler kargo şirketleri aracılığı ile yapılmaktadır.

Bize yazın

Ofis adresimiz
Başıbüyükyolu Cd 157/3
Maltepe İstanbul
Çalışma saatlerimiz
Hafta arası 08:30-18:00
Haftasonu 10:00-18:00
Ticari bilgiler
Ticari ünvan: ERKİN ERDOĞAN TÜCCAR E PAZARLAMA
Mersis no: 4747380753800001
Ticaret sicil no: 111761-5
Kep: erkin.erdogan@hs01.kep.tr

Tuccar.com.tr
Başıbüyükyolu Cd 157/3 Maltepe İstanbul

05334910527

Çalışma saatleri
Hafta arası 08:30-18:00
Haftasonu 10:00-18:00

Ticari ünvan: ERKİN ERDOĞAN TÜCCAR E PAZARLAMA
Mersis no: 4747380753800001
Ticaret sicil no: 111761-5
Kep: erkin.erdogan@hs01.kep.tr


Tuccar.com.tr bu sayfada belirtilen adreste kuruludur, ofisimizden/depomuzdan satış/elden teslimat yoktur. Teslimatlar, ürün gönderimi, değişim, iadeler kargo şirketleri aracılığı ile yapılmaktadır.