Sipariş/ödeme/kargo adımları

Sistemimizden sipariş vermek oldukça kolaydır ve bir kaç adımda tamamlanır.

Ürünü sepete atın,

Kasaya gidin,

Daha önce alışveriş yaptıysanız e-posta adresiniz ve parolanızı yazın,

İlk defa sipariş verecekseniz "Kayıtlı üyemiz olun" seçeneğini işaretleyerek "Devam" tuşuna tıklayın ve ilgili yerleri doldurun "Devam" tuşuna tıklayın

Adres defterinizden varsayılan adresinizi seçin yada farklı bir adres girin, 

Ödemeyi nasıl yapacağınızı belirleyin,

Havale/EFT şeklinde ödeme yapacaksanız: siparişi onaylayın, işlem sonucunu bekleyin, size gösterilen hesaba ödemeyi yapın, siparişiniz onaylanacak ve en kısa sürede kargoya teslim edilecektir. 

Kapıda nakit ödeme yapacaksanız: siparişi onaylayın, işlem sonucunu bekleyin, siparişiniz kaydedilecek ve operatör onayı için işlem sırasına alınacaktır, bu ödeme yöntemi KDV dahil 20,00TL - 500,00TL arası tutarlar için geçerlidir. Bu tutarlar dışında kalan siparişler onaylanmaz, kargoya verilmez.

Kart ile ödeme yapacaksanız: sonraki adıma geçin, banka kartı ile yada kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Şu kredi kartları ile 9 taksite kadar ödeme yapabilrsiniz: Maximum, Cardfinans, Paraf, World, Axess, Bonus

Kartınızla yaptığınız ödeme başarılı olursa siparişiniz kaydedilir, işlem sırasına alınır ve en kısa sürede kargoya teslim edilir.

Kargo, bulunduğunuz yere göre 1-3 iş günü içerisinde teslimat yapmalıdır.

Paket/kutu hasarlı kargoyu normalde teslim almamalı ve tutanak tutturmalısınız ancak teslim almanız durumunda da sizi üzmüyor, ürün hasar görmüşse değişimini sağlıyoruz.

Teslim aldığınız üründe hiç bir sorun olmasa bile 14 gün içinde iade edebilir yada başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Para iadesi istemediğiniz durumlarda geri dönen ürün bedeli kadar hesabınıza bakiye tanımlıyoruz, bu bakiyeyi istediğiniz başka bir ürünün ödemesi sırasında otomatik olarak toplamdan düşüyoruz.